V. Štěpánek - Muž v kožichu

Olej na kartonu, 68x48 cm. Signováno vlevo dole V. Štěpánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

58812. Muž v kožichu
Dražba ukončena:29.04.2021 22:53:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč