Olej na kartonu, 67x94 cm, signováno vpravo dole V. Klemsová-Čecháková, rám.
1905
Studentka večerních kurzů na AVU (1923-1925). Dále se učila v Kalvodově krajinářské škole (1925-1928). Vzdělávala se také pod vedením prof. Boháče a prof. Kutmana. Studijne vycestovala do Německa.
Pozn.: Rám poškozen.