V. Hejna, J. Hašek, Z. Chalupa, M. Fialová,... - Konvolut 22 prací

Různé techniky (olejomalby, kombinované techniky, litografie,...), rozměry od 11x15 cm do 35x37 cm. Většina signována. 19x Rámováno. 10x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

96116. Konvolut 22 prací
Dražba ukončena:04.06.2023 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč