V. Formánek - Zimní podvečer v Bohousavé

Olej na sololitu, 38x100 cm. Signováno vpravo dole V. Formánek. Rámováno.

Nejdelší strana: 111 cm

77049. Zimní podvečer v Bohousavé
Dražba ukončena:08.05.2022 20:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč