V. Formánek - Konvolut 2 obrazů - Podzim u rybníka a Zimní krajina s mlýnem

Oleje na kartonu, 45x60 cm a 60x78 cm. Signovány V. Formánek. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

307979. Konvolut 2 obrazů - Podzim u rybníka a Zimní krajina s mlýnem
Dražba ukončena:20.03.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč