V. Štěpánek - Z kostela

Olej na plátně, 91x127 cm, signováno vpravo dole V. Štěpánek, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Rám poškozen.

3930. Z kostela
Dražba ukončena:30.03.2016 19:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč