Utagawa Kunisada II. - Zápasníci sumo

Dřevořez, 40x26 cm. Značeno. Volný list mírně nalepen na papíře.

Stav: Papír poškozen.

o autorovi: (1823 - 1880)

Utagawa Kunisada II.
78145. Zápasníci sumo
Zbývá:18 dnů, 3 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč