Torii Kiyonaga - Odpočinek na terase

Tisk, 19x30 cm. Signováno vlevo dole By Kiyonaga Torii. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

44642. Odpočinek na terase
Dražba ukončena:14.05.2020 20:55:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč