Kombinovaná technika, 29x21 cm. Signováno dole uprostřed Tomáš Vosolsobě 1970. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1937 – 2011
Malíř, filatelista, fotograf. Studoval Vyšší školu uměleckého průmyslu v Praze (D. Livora), dále Výtvarnou školu na Hollarově náměstí v Praze (K. Tondl, K. Müller), posléze AVU (V. Sychra, V. Rada, K. Souček). Ve své tvorbě se nepřipojil k žádné ze vznikajících neformálních uměleckých skupin, experimentoval a hledal vlastní cestu. V 70. letech 20. stol. spolupracoval s Poštovním muzeem na výtvarných řešeních a fotodokumentaci expozic. R. 1982 odešel do Švýcarska, kde se věnoval volné tvorbě, po návratu do ČR se usadil ve Velvarech a věnoval se pořádání svého celoživotního díla.