Tomáš Rossí - Zátiší na stole

Olej na sololitu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Rossí Tomáš 85. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1955
Narodil se v Brně. Studoval SUPŠ v Brně, AVU v Praze, stáž na Academia di Belle Arti Perugia, asistent na Fakultě výtvarných umění VUT Brno.

102155. Zátiší na stole
Dražba ukončena:24.09.2023 20:07:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč