Olej na plátně, 90x50 cm. Monogramováno vpravo nahoře TP. Nerámováno.
Stav: Bez poškození
o autorovi: 2003
Pochází z Prostějova. Od dětství se věnuje kresbě a malbě. Nadále se chce věnovat studiu umění. V jeho současné tvorbě převládá realismus.