Tomáš Limberk - Boty toulavý

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Tomáš Limberk 2024. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: Český naivní malíř narozený roku 1973 v Kyjově. V současnosti žije a tvoří v Brně. Malíř milující přírodu a v ní vše krásně barevné a pozitivní. V jeho obrazech najdete život a výrazné barvy. Jeho díla se vyznačují vysokou mírou propracovanosti, které dociluje pečlivým vrstvením barev po vzoru starých mistrů. Jeho tvorbu významně ovlivnil Libor Vojkůvka, se kterým se přátelil a čerpal od něj rady k technikám malby. V závěru života o něm sám Libor Vojkůvka hovořil jako o svém žákovi a následníkovi. Jeho díla jsou ve významných sbírkách po celé ČR a dalších zemí Evropy. Jsou zastoupena v mnoha galeriích, například Galerie Kmoch. Na aukčním trhu jde o novinku, dosud se pravidelně účastnil pouze aukcí na dobročinné účely, například Filmové klapky Zlínského filmového festivalu.

certifikát
119759. Boty toulavý
Zbývá:30 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:08:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:14 000 Kč