Tomáš Josef Blažek - Milenci

Olej na kartonu, 32x25 cm, monogramováno vpravo dole JTB, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Josef Tomáš Blažek byl český akademický malíř, ilustrátor, kreslíř, grafik a pedagog.
Narození: 7. března 1884 , Dolní Kalná
Úmrtí: 21. srpna 1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

13889. Milenci
Dražba ukončena:26.10.2017 21:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč