Tomáš Josef Blažek - Přípitek milenců

Kolorovaná kresba, 26x35 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám v dolním rohu poškozen.

1291. Přípitek milenců
Dražba ukončena:02.06.2014 22:43:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč