Tomáš Hřivnáč - Roční období v tanečním opojení - soubor 4 suchých jehel

Suché jehly, formát A-5. Grafiky signovány a datovány. Vydal Jaroslav Lohynský s moravskotřebovskými sběrateli v počtu 40 neprodejných výtisků. Tento pochází přímo od autora. Volné listy v papírovém přebalu.

o autorovi: 1959
Narodil se v Praze. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Ve své tvorbě se věnuje především volné grafice, nejčastěji suché jehle, ale také maluje. Jeho hlavní inspirací jsou ženy. Za svou tvorbu získal řadu ocenění jak doma, tak v zahraničí, aktivně vystavuje a účastní se symposií. Je členem Sdružení českých umělců grafiků Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

59644. Roční období v tanečním opojení - soubor 4 suchých jehel
Dražba ukončena:13.05.2021 22:20:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč