Tomáš Hřivnáč - Poslední

Suchá jehla, 48x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole Tomáš Hřivnáč 03. Rám, pasparta.

Stav: Sklo poškozeno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1959
Narodil se v Praze. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Ve své tvorbě se věnuje především volné grafice, nejčastěji suché jehle, ale také maluje. Jeho hlavní inspirací jsou ženy. Za svou tvorbu získal řadu ocenění jak doma, tak v zahraničí, aktivně vystavuje a účastní se symposií. Je členem Sdružení českých umělců grafiků Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

95248. Poslední
Dražba ukončena:14.05.2023 21:25:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč