Tomáš Hřivnáč - Píseň písní - soubor 10 suchých jehel

Mezzotinta, formát A-5. Jednotlivé grafiky signovány tužkou a datovány. Značeno 2/30 II. Edice Biblos, sv. 53. Nakl. Kniha, grafika, bibliofilie Josef Runštuk a Karel Žižkovský, 2010. 100 číslovaných výtisků. Volné listy v papírovém přebalu.

o autorovi: 1959
Narodil se v Praze. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Ve své tvorbě se věnuje především volné grafice, nejčastěji suché jehle, ale také maluje. Jeho hlavní inspirací jsou ženy. Za svou tvorbu získal řadu ocenění jak doma, tak v zahraničí, aktivně vystavuje a účastní se symposií. Je členem Sdružení českých umělců grafiků Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

63068. Píseň písní - soubor 10 suchých jehel
Dražba ukončena:12.08.2021 21:56:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč