Tomáš Hřivnáč - Konvolut 3 grafických listů - Akty

Lepty, od 15x10 cm do 21x15 cm. Signovány tužkou vpravo dole. Datovány. Číslovány. Volné listy.

o autorovi: 1959
Narodil se v Praze. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Ve své tvorbě se věnuje především volné grafice, nejčastěji suché jehle, ale také maluje. Jeho hlavní inspirací jsou ženy. Za svou tvorbu získal řadu ocenění jak doma, tak v zahraničí, aktivně vystavuje a účastní se symposií. Je členem Sdružení českých umělců grafiků Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

151691. Konvolut 3 grafických listů - Akty
Dražba ukončena:28.12.2025 20:46:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč