Akryl a fix na plátně, 30x30 cm. Signováno vpravo postraně Slánská. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1998 Malující herečka.