Tereza Křemínská - Ptáčci v sadu

Kombinovaná technika, 21x29 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: Maluje pohlednice, kalendáře, obrázky pro děti, používá techniku akvarelu, motivy nachází v živé i neživé přírodě, krajině.

92684. Ptáčci v sadu
Dražba ukončena:12.04.2023 22:15:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč