Tereza Jacob - Zamotana v touze

Akryl na plátně, 70x70 cm. Signováno vlevo dole Tereza Jacob 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1990
Malířka autodidakt, vlastním jménem Tereza Jakubíková. Vystudovala Střední školu obalové techniky ve Štětí, dva roky strávila v Austrálii a po návratu začala malovat a současně také vystavovat. Své práce úspěšně prodává doma i v zahraničí.

92700. Zamotana v touze
Dražba ukončena:12.04.2023 22:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč