Švýcarsko kolem poloviny 20.století - Náramkové hodinky značky ROYCE s utajeným ciferníkem

Skryté hodinky v náramku, obecný kov.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
Švýcarsko kolem poloviny 20.století
89331. Náramkové hodinky značky ROYCE s utajeným ciferníkem
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč