Svatopluk Máchal - Skalky (V lesíku u  Semic u Písku)

Akvarel, 30x37 cm. Signováno vpravo dole Máchal. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z pozůstalosti Svatopluka Máchala.

o autorovi: 1895 - 1947
Narodil se v Třebíči. Studoval v Praze Umprum a AVU u prof. Obrovského a Thieleho. Studijní cestu podnikl do Paříže. Pracoval jako středoškolský profesor. V jeho tvorbě jsou ceněny hlavně menší formáty - akvarely a práce na papíře. Zabýval se také figurání malbou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 58 000 Kč.

29487. Skalky (V lesíku u Semic u Písku)
Dražba ukončena:27.03.2019 18:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč limit (27.03.2019 15:46:39) 1235
800 Kč 24.03.2019 3:35:18 238