Neznámý autor - Studie zápasu

Kresba, 24x31 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

Neznámý autor
96114. Studie zápasu
Dražba ukončena:04.06.2023 21:24:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat podobný obraz?