Neznámý autor - Stromy v krajině

Olej na plátně, 55x75 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Neznámý autor
96128. Stromy v krajině
Dražba ukončena:04.06.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.06.2023 14:10:07 12316