MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Akvarel, 35x23 cm, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř počátku 20. stol.
2479. Nastoupení vojáci
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
limit (28.05.2015 16:27:39)
880
2 700 Kč
841
2 600 Kč
limit (28.05.2015 16:27:36)
880
2 500 Kč
841
1 600 Kč
limit (28.05.2015 15:33:54)
880
1 500 Kč
44
1 400 Kč
limit (28.05.2015 15:33:46)
880
1 300 Kč
44
1 200 Kč
limit (28.05.2015 15:33:34)
880
1 100 Kč
44
1 000 Kč
limit (28.05.2015 15:30:23)
880
900 Kč
44
800 Kč
880
700 Kč
687
600 Kč
44
500 Kč
238