středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Před bouří

Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Pozn.: Rentoilováno.

Nejdelší strana: 88 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
116344. Před bouří
Dražba ukončena:26.05.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč