středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60727. Malý hudebník

popis: Malba na skle, 37x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (29.06.2021 16:29:37) 44