středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Jezero v měsíčním svitu

Olej na plátně, 50x60 cm, nerámováno.

Pozn.: V malbě krakeláž.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
2465. Jezero v měsíčním svitu
Dražba ukončena:28.05.2015 20:40:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč