středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Historický výjev

Olej na plátně, 56x73 cm, rám.

Pozn.: Malba i rám poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
2483. Historický výjev
Dražba ukončena:28.05.2015 20:50:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč