středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Podobizna vznešené dámy

Olej na plátně, 81x64 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 81 cm

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
91556. Podobizna vznešené dámy
Dražba ukončena:30.03.2023 20:17:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč