Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

23071. Džbánek s cechovním znakem

popis: Keramika, výška 21 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 21:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.09.2018 16:33:24 1592
500 Kč 16.09.2018 8:33:20 3229