Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Dvojice andělů

Olej na plátně, 59x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
84837. Dvojice andělů
Dražba ukončena:09.10.2022 20:19:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč