Střední Evropa 19. stol. - Nejsvětější trojice

Olej na plátně, 72x52 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 88 cm

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
106435. Nejsvětější trojice
Dražba ukončena:03.12.2023 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.11.2023 22:44:44 1610