Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Miniatura - Ludvík XVI.

Kombinovaná technika, 6x6 cm. Nesignováno Rám, sklo.

Stav: Malba poškozena.

doporučujeme
Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
84225. Miniatura - Ludvík XVI.
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 20.09.2022 13:16:02 4949
1 000 Kč 17.09.2022 9:28:33 5572