Stepan Nikitovich Uvarov - Vrány v zimní krajině

Akvarel, 13x30 cm. Signováno vpravo dole azbukou S. Uvarov. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1854 – 1936
Ruský malíř

110298. Vrány v zimní krajině
Dražba ukončena:28.01.2024 20:50:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč