Stein

306180. Břízy v krajině

popis: Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Stein 45. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 21.09.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč