Štědrý, Slánský... - Konvolut 13 obrazů s motivem květinových zátiší

Nejdelší strana: 100 cm

Olejomalby, od 25x20 cm do 62x81 cm. Některé signovány. 12x rámováno, 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Štědrý, Slánský...
129536. Konvolut 13 obrazů s motivem květinových zátiší
Zbývá:9 dnů, 15 hodin
Konec dražby:24.11.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč