Kombinovaná technika na kartonu, 42x35 cm. Signováno vpravo dole Vejce 79. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1935-2019
Studoval UMPRUM u prof. Fišárka. V 60. a 70. letech vytvořil řadu filmových plakátů. Od konce 80. let žil v Německu.