Stanislav Svoboda - Konec léta

Olej na plátně, 64x100 cm. Signováno vpravo dole St. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 – 1956
Malíř, pedagog. Studoval u J. Preislera na AVU v Praze. Byl středoškolským profesorem kreslení, odborně publikoval na téma výtvarná výchova u dětí. Ve volné tvorbě se věnoval figurální malbě a krajinným kompozicím. Byl členem Sdružení výtvarníků Purkyně.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

77968. Konec léta
Dražba ukončena:15.05.2022 20:21:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč