Stanislav Odvárko - Soumrak

Nejdelší strana: 83 cm

Olej na kartonu, 40x65 cm, signováno vlevo dole Odvarko, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, karton mírně zvlněn.

o autorovi: 1911 – 1985
Malíř, publicista. Věnoval se krajinomalbě, náměty čerpal z české krajiny, ale i z cest (Itálie, Francie). Dojmy z cest zachycoval kresbou i slovem, příspěvky uveřejňoval v Lidové demokracii. Ve 30. letech psal a kreslil do Trnu, Tvorby a jiných časopisů. Byl zakladatelem Klubu přátel výtvarného umění (1955).

doporučujeme
124376. Soumrak
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:29.09.2024 21:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 20.09.2024 16:34:19 1101