Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole S. Odvárko 72. Rámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1911 – 1985
Malíř, publicista. Věnoval se krajinomalbě, náměty čerpal z české krajiny, ale i z cest (Itálie, Francie). Dojmy z cest zachycoval kresbou i slovem, příspěvky uveřejňoval v Lidové demokracii. Ve 30. letech psal a kreslil do Trnu, Tvorby a jiných časopisů. Byl zakladatelem Klubu přátel výtvarného umění (1955).