Stanislav Harangozó - Skupina stromov

Nejdelší strana: 43 cm

Pastel, 20x15 cm. Signováno vpravo dole. Datováno 2017. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946
Slovenský malíř, pastelista.

128253. Skupina stromov
Dražba ukončena:10.11.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (08.11.2024 23:04:46) 16403
500 Kč 06.11.2024 13:16:58 3162