Olej na kartonu, 32x48 cm. Signováno vlevo dole Dvořák. Rámováno.
o autorovi: 1897 – 1976
Malíř. Studoval soukromou školu A. S. Samokiše. Bojoval v 1. světové válce na bojištích v Rusku a Rumunsku, byl v italském zajetí. Do r. 1937 žil v Alma-Atě, posléze doma v Mikulově a v Jevišovicích u Znojma. Zabýval se převážně krajinomalbou.