Akvarel, 12x28 cm. Signováno vlevo dole S. Scarvelli. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1868 – 1942 Řecký umělec.