Neznámý autor - Soubor 2 vojenských alb - Náměsť nad Oslavou

Alba obsahují 40 fotografii letedal a vojáku, cca 18x24 cm, rozměr alb 24x34 cm. Fotografie pochází ze 70. - 80. let 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
Neznámý autor
84211. Soubor 2 vojenských alb - Náměsť nad Oslavou
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 18.09.2022 20:46:56 9166