Litografie, 40x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole Lebedová Soňa. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1959
Malířka, grafička. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Berouně a dlouho pracovala jako pedagožka výtvarné výchovy a matematiky. Ve svých pracích používá převážně olejomalbu a barevnou litografii. Převládajícím tématem její tvorby je motiv ženy. Samostatně vystavuje od r. 1993. Je členkou SSV UVU.