Sklenář - Night show

Kombinovaná technika na sololitu, 69x59 cm, signováno vpravo dole Sklenář 93, bez rámu.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

2947. Night show
Dražba ukončena:01.10.2015 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 01.10.2015 18:21:52 292