Simbara - Život v páru

Kombinovaná technika - struktura + malba špachtlí. Barvy metalické i klasické akrylové. 90x90 cm. Signováno vpravo dole Simbara 2021 Nerámováno.

Autorský popis díla:

Vrchní část obrazu symbolizuje mužskou část - pevnost, pracovitost, stabilitu. Otisky dlani patří mému manželovi. Spodní část symbolizuje část ženskou jako odraz muže. Otisky dlaní jsou mé vlastní.

o autorovi: Vlastním jménem Simona Bartoňová pochází z Karviné. Posledních několik let maluje pod pseudonymem Simbara.
V dětství navštěvovala LŠU ve výtvarném oboru a učila se v ateliéru svého strýce malíře. Později pokračovala jako samouk. Věnuje se více výtvarným technikám, protože ji baví zkoušet nové věci. Přednost dává tvorbě obrazů v kombinací se strukturou. Dříve malovala olejem, ale poslední dobou si oblíbila akryl. "Malování je pro mne relax od každodenní úřednické práce s lidmi."

Simbara
92671. Život v páru
Dražba ukončena:12.04.2023 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 18.03.2023 21:09:39 11249