Silvie Kořistková - Ona ví

Olej na plátně, 140x70 cm. Signováno vpravo dole Sisi 23 Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1975
Narozena v Bílovci. S vlastní tvorbou začala v roce 2018. Zaměřuje se na abstraktní malbu, kterou vnímá jako poznání, hledání harmonie a uvolnění.

Její série aktů je věnovaná studii vnitřních pocitů, vášní a nejistot, odpoutaných od strojenosti a přetvářky. Ztvárňuje momenty, ve kterých se zamyslíme nejen nad sledovaným objektem, ale i sami nad sebou.

Velkému úspěchu se také těší její ztvárnění hudebníků, kde je použito 24 karátové zlato aplikované na strukturu. Postavy tak ožívají a vystupují z plátna ve 3D. Má galerii a ateliér v Orlové a aktivně vystavuje po celé ČR i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

94596. Ona ví
Dražba ukončena:31.05.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč